Nekategorizirano

Zaposlitev

Podpora prodaji m/ž

Opis delovnega mesta:

  • obdelava naročil,
  • pomoč in podpora sodelavcem v terenski prodaji – zagotavljanje točnih in pravočasnih informacij,
  • zagotavljanje informacij kupcem po telefonu in pomoč pri izbiri produktov,
  • analiza konkurenčnega okolja in zaznavanje morebitnih novih potreb pri obstoječih in potencialnih partnerjih,
  • cenovne analize in pozicioniranje izdelkov na tržišču,
  • segmentacija partnerjev in pripravo komunikacij in vsebin za posamezne notranje in zunanje uporabnike:
    • katalogi za uporabnike,
    • prodajne predstavitve za komercialiste,
    • prevajanje in priprava informacij za objavo v medijih in na spletnih omrežjih,
    • priprava seznamov ciljnih kupcev za prodajno osebje,
    • diseminacija materialov preko različnih medijev s ciljem doseganja ciljnih segmentov populacije, gre predvsem za objavo člankov v splošnih in strokovnih medijih, objava novosti in informacij na spletnih straneh in omrežjih,
    • priprava in izvedba marketinških akcij preko mailchimp in socialnih omrežij za partnerje in uporabnike,
  • vodenje postopka reklamacije,
  • knjiženje prevzemov blaga in izvedba vseh postopkov v zvezi s tem (kontrola marže, kakovostni in količinsko prevzem).
  • vodenje blagajne,
  • analize zalog in koeficienta obračanja zalog,
  • nabava in intenzivna komunikacija z dobavitelji.,
  • poročanje in komunikacija s sodelavci in nadrejenimi v zvezi z vsemi področji dela,
  • ostala dela, ki vsebinsko spadajo v delokrog podpore in vsa ostala dela po navodilih nadrejenih.

Kaj pričakujemo:

  • Poznavanje Ms Office
  • Veselje do dela z ljudmi
  • Dobre komunikacijske sposobnosti in dobre delovne navade

Kaj nudimo

  • Zaposlitev za nedoločen čas s 3 mesečno poskusno dobo
  • Dinamično delo v prijetnem kolektivu
  • Možnost strokovnega in osebnostnega razvoja

Kandidati naj pošljejo vlogo do 15.1.2021.

Prepričajte nas, da ste prava oseba za to nalogo!

Vaše cenjene prijave, prosim pošljite na naslov:

Famm Commerce d.o.o.
Obrtna cona Logatec 10A
SI-1370 Logatec

Ali po elektronski pošti: [email protected]

Dodatne informacije po telefonu 01/7591 500

Pri izbiri bodo prednostno upoštevane prijave s podrobno opisanimi izkušnjami.