Zaposlitev

Komercialist za prodajo pnevmatik

Rok prijave

Pridružite se naši profesionalni prodajni ekipi. Naše zaposlene spoštujemo in vzpodbujamo njihovo iniciativnost, delovne navade in kreativnost. Iskreno verjamemo, da je to ključ do naše konkurenčnosti, stalnega uspeha in priljubljenosti pri kupcih. Naše podjetje je zastopnik več svetovnih proizvajalcev pnevmatik različnih vrst (www.fammcommerce.si ).

Delo v podjetju zahteva dobre delovne navade, kreativnost in domiselnost. Izjemno pomembnost pripisujemo grajenju dolgoročnih odnosov z našimi strankami, kar rezultira v tako razmerje s strankami, ki ga mi želimo. V podjetju vam bodo na voljo vsi potrebni resursi za dosego cilja. Pa si poglejte kaj iščemo in nudimo...

Naloge in obveznosti

Opis dela:

  • Veleprodaja vseh vrst pnevmatik
  • Priprava ponudb ter izračun kalkulacij kupcem
  • Pospeševanje prodaje in pridobivanje novih kupcev
  • Skrb in stalna komunikacija z obstoječimi kupci
  • Obiskovanje obstoječih in potencialnih kupcev
  • Zagotavljanje oz. doseganje planov prodaje
  • Reševanje reklamacij
  • Sodelovanje na sejmih in navezovanje novih kontaktov
  • Sodelovanje z vsemi oddelki znotraj podjetja
  • Terensko delo
Kaj ponujamo
  • Zaposlitev za letno delovno razmerje, z možnostjo podaljšanja
  • Polni delovni čas
  • Službeno vozilo
  • Službeni prenosni računalnik
  • Službeni telefon
  • Izpopolnjevanja vašega znanja
  • 1-2x letno“Teambulding” ter druga druženja, zabave
  • Sproščeno, pozitivno in veselo delovno okolje
  • Stalno podporo sodelavcev in vodij, saj ti nekdo vedno priskoči na pomoč
  • Dinamično delo
  • Deležni boste vsaj 1 nasmeh na dan
  • Neomejeno količino kave, čajev, vode ter ostalih dobrot v naši kuhinji
Zahteve delovnega mesta

Pričakujemo:

  • Zahtevana izobrazba: srednja strokovna, splošna ali poklicna (V., VI. ali VII. stopnje)
  • Vozniški izpit B
  • Računalniška znanja: Excel (osnovno), Word (osnovno)

V tebi iščemo:

  • Veselje do dela z ljudmi
  • Željo po konstantnem učenju,  izboljševanju znanja in veščin
  • Potrpežljivost do strank (saj Stranka = Kralj)
  • Dobre komunikacijske in pogajalske sposobnosti
  • Timsko osebo
  • Zdravo pamet
  • Samoinicitivnost
  • Pozitivnost
  • Zagnanost
  • Dobre delovne navade
Zaključek

Lahko še prej spoznaš ekipo: https://www.fammcommerce.si/kontakt

Se vidiš pri nas? Potem tudi mi komaj čakamo, da vidimo tebe! Hitro nam piši, da se spoznamo! Prijavi se do 9. 4. 2018.